S202UDC-Z20 ABB
  • Part Number: S202UDC-Z20
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: S200UDC MCB 2P Z 20A 60 VDC BCPD
  • Category: Contactors
  • Status:
  • More about S202UDC-Z20 ABB
    S202UDC-Z20 ABB
    S202UDC-Z20 is manufactured by ABB and is categorized in the Contactors category. S202UDC-Z20 is described as S200UDC MCB 2P Z 20A 60 VDC BCPD. Perfect Parts is a supplier of Contactors and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by ABB
    ---> Contactors from all manufacturers
    ---> Contactors by sub category
  • More About  Contactors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bel Power Solutions
  • Description
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 48V
    View
  • Manufacturer Name
    Bel Power Solutions
  • Description
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 12V
    View
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 1.5 AMP
    Sl Power - Condor -ault Brands
    BATTERY CHG UNIV 6VDC @ 2A
    Sl Power - Condor -ault Brands
    BATTERY CHG UNIV 12VDC @ 600MA
    Energizer
    BATT CHARGER AA/AAA/9V/C/D
    Volgen America - Kaga Elect
    BATTERY CHARGER 12VDC 800MA
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 17AH
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH