OSJF30B2A1-180 ABB
  • Part Number: OSJF30B2A1-180
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Disconnect Switch Kit, fusible, 30A, Includes Switch, Selector Handle & 180mmX6mm Shaft, Less Fuses
  • Category: Uncategorized Tools
  • Status:
  • More about OSJF30B2A1-180 ABB
    OSJF30B2A1-180 ABB
    OSJF30B2A1-180 is manufactured by ABB and is categorized in the Uncategorized Tools category. OSJF30B2A1-180 is described as Product Description: Disconnect Switch Kit, fusible, 30A, Includes Switch, Selector Handle & 180mmX6mm Shaft, Less Fuses . Perfect Parts is a supplier of Tools and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by ABB
    ---> Uncategorized Tools from all manufacturers
    ---> Tools by sub category
  • More About  Uncategorized Tools
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO DIN SOCKET
    View
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS