OSFC30B2A1-180 ABB
  • Part Number: OSFC30B2A1-180
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Disconnect Switch Kit, Fusible, 30A, 600V Max, Accepts Class CC Fuses, Switch, Selector Handle, 180mm Shaft
  • Category: Uncategorized Tools
  • Status:
  • More about OSFC30B2A1-180 ABB
    OSFC30B2A1-180 ABB
    OSFC30B2A1-180 is manufactured by ABB and is categorized in the Uncategorized Tools category. OSFC30B2A1-180 is described as Product Description: Disconnect Switch Kit, Fusible, 30A, 600V Max, Accepts Class CC Fuses, Switch, Selector Handle, 180mm Shaft . Perfect Parts is a supplier of Tools and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by ABB
    ---> Uncategorized Tools from all manufacturers
    ---> Tools by sub category
  • More About  Uncategorized Tools
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1563
    View
  • Manufacturer Name
    Cinch Connectivity
  • Description
    MODICE VENT SMALL ENCL 2 HS
    View
    Phoenix Contact
    UPPER PART HOUSING BC 161.6MM
    Bud Industries
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    Keystone Electronics
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE