OSC30B2A1-180 ABB
  • Part Number: OSC30B2A1-180
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Disconnect Switch Kit, fusible, 30A, 600V Max, Accepts Class CC Fuses, Kit utilizes newer 6mm Square Shaft
  • Category: Uncategorized Tools
  • Status:
  • More about OSC30B2A1-180 ABB
    OSC30B2A1-180 ABB
    OSC30B2A1-180 is manufactured by ABB and is categorized in the Uncategorized Tools category. OSC30B2A1-180 is described as Product Description: Disconnect Switch Kit, fusible, 30A, 600V Max, Accepts Class CC Fuses, Kit utilizes newer 6mm Square Shaft . Perfect Parts is a supplier of Tools and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by ABB
    ---> Uncategorized Tools from all manufacturers
    ---> Tools by sub category
  • More About  Uncategorized Tools
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    View
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X
    ELECTRONIC BOARD BASE