OS60J12-360-RED ABB
  • Part Number: OS60J12-360-RED
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Disconnect Switch Kit, 3-P, 60A Max, Fusible, UL98 Listed, Accepts Class J Fuses, Incl s Switch/Hndle/360mmSf
  • Category: Uncategorized Tools
  • Status:
  • More about OS60J12-360-RED ABB
    OS60J12-360-RED ABB
    OS60J12-360-RED is manufactured by ABB and is categorized in the Uncategorized Tools category. OS60J12-360-RED is described as Product Description: Disconnect Switch Kit, 3-P, 60A Max, Fusible, UL98 Listed, Accepts Class J Fuses, Incl s Switch/Hndle/360mmSf . Perfect Parts is a supplier of Tools and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by ABB
    ---> Uncategorized Tools from all manufacturers
    ---> Tools by sub category
  • More About  Uncategorized Tools
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO DIN SOCKET
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO PLUG
    View
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG