OHY125J12 ABB
  • Part Number: OHY125J12
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: PSTL HDL 12X125MM RED/YL 3R, 12
  • Category: Isolator Switches
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM