OHM125L12 ABB
  • Part Number: OHM125L12
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: 3 Lock Handle, For Use With 12 mm ShaftDiameter, Base Mounted Switch
  • Category: Isolator Switches
  • Status:
  • More about OHM125L12 ABB
    OHM125L12 ABB
    OHM125L12 is manufactured by ABB and is categorized in the Isolator Switches category. OHM125L12 is described as 3 Lock Handle, For Use With 12 mm ShaftDiameter, Base Mounted Switch. Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by ABB
    ---> Isolator Switches from all manufacturers
    ---> Switches by sub category
  • More About  Isolator Switches
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM