OHB65J6E311 ABB
  • Part Number: OHB65J6E311
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Black Handle 65mm, Padlockable in 3 Pos.
  • Category: Isolator Switches
  • Status:
  • More about OHB65J6E311 ABB
    OHB65J6E311 ABB
    OHB65J6E311 is manufactured by ABB and is categorized in the Isolator Switches category. OHB65J6E311 is described as Black Handle 65mm, Padlockable in 3 Pos.. Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by ABB
    ---> Isolator Switches from all manufacturers
    ---> Switches by sub category
  • More About  Isolator Switches
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE
    Keystone Electronics
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    Keystone Electronics
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN