MPMT3-21R20F8 ABB
  • Part Number: MPMT3-21R20F8
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: PLTR PUSHBUTTON, 40mm MUSH, RED, 2NO, 24V AC/DC FULL VOLTAGE INCANDESCENT, 22mm MOUNTING
  • Category: Pushbutton Switches
  • Status:
  • More about MPMT3-21R20F8 ABB
    MPMT3-21R20F8 ABB
    MPMT3-21R20F8 is manufactured by ABB and is categorized in the Pushbutton Switches category. MPMT3-21R20F8 is described as Product Description: PLTR PUSHBUTTON, 40mm MUSH, RED, 2NO, 24V AC/DC FULL VOLTAGE INCANDESCENT, 22mm MOUNTING . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by ABB
    ---> Pushbutton Switches from all manufacturers
    ---> Switches by sub category
  • More About  Pushbutton Switches
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    View
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH