MP3-42C20L1 ABB
  • Part Number: MP3-42C20L1
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: PUSHBUTTON, MOM, CLR, EXTD, 110~130V AC FULL VOLTAGE LED, 2NO, 22mm MOUNTING
  • Category: Pushbutton Switches
  • Status:
  • More about MP3-42C20L1 ABB
    MP3-42C20L1 ABB
    MP3-42C20L1 is manufactured by ABB and is categorized in the Pushbutton Switches category. MP3-42C20L1 is described as Product Description: PUSHBUTTON, MOM, CLR, EXTD, 110~130V AC FULL VOLTAGE LED, 2NO, 22mm MOUNTING . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by ABB
    ---> Pushbutton Switches from all manufacturers
    ---> Switches by sub category
  • More About  Pushbutton Switches
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    View
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V