MP3-42C10L8 ABB
  • Part Number: MP3-42C10L8
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: PUSHBUTTON, MOM, CLR, EXTD, 24V AC/DC FULL VOLTAGE LED, 1NO, 22mm MOUNTING
  • Category: Pushbutton Switches
  • Status:
  • More about MP3-42C10L8 ABB
    MP3-42C10L8 ABB
    MP3-42C10L8 is manufactured by ABB and is categorized in the Pushbutton Switches category. MP3-42C10L8 is described as Product Description: PUSHBUTTON, MOM, CLR, EXTD, 24V AC/DC FULL VOLTAGE LED, 1NO, 22mm MOUNTING . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by ABB
    ---> Pushbutton Switches from all manufacturers
    ---> Switches by sub category
  • More About  Pushbutton Switches
  • Manufacturer Name
    Adafruit
  • Description
    USB BATTERY PACK - 10000MAH - 2
    View
  • Manufacturer Name
    Phihong Usa
  • Description
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W
    View
    Patco Electronics
    BATT CHARGER 12V 1.5A X 2 UNIT
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 0.8 AMP
    Ixys
    SOLAR PAD BLACK
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 125W 24V
    Carling Tech
    CONTURA V-CHARGER USB 2.0
    Molex
    IN-VEHICLE SINGLE PORT USB SMART
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 5W 5V
    Volgen America - Kaga Elect
    BATTERY CHARGER 6VDC 1.2A