MP2-42L20T1 ABB
  • Part Number: MP2-42L20T1
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: PUSHBUTTON, MAINT, BLU, FLUSH, 120V/6V XFMR INCANDESCENT, 2NO, 22mm MOUNTING
  • Category: Pushbutton Switches
  • Status:
  • More about MP2-42L20T1 ABB
    MP2-42L20T1 ABB
    MP2-42L20T1 is manufactured by ABB and is categorized in the Pushbutton Switches category. MP2-42L20T1 is described as Product Description: PUSHBUTTON, MAINT, BLU, FLUSH, 120V/6V XFMR INCANDESCENT, 2NO, 22mm MOUNTING . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM