MP2-42G20F8 ABB
  • Part Number: MP2-42G20F8
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: PUSHBUTTON, MAINT, GRN, FLUSH, 24V AC/DC FULL VOLTAGE INCANDESCENT, 2NO, 22mm MOUNTING
  • Category: Pushbutton Switches
  • Status:
  • More about MP2-42G20F8 ABB
    MP2-42G20F8 ABB
    MP2-42G20F8 is manufactured by ABB and is categorized in the Pushbutton Switches category. MP2-42G20F8 is described as Product Description: PUSHBUTTON, MAINT, GRN, FLUSH, 24V AC/DC FULL VOLTAGE INCANDESCENT, 2NO, 22mm MOUNTING . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    View
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN