MP1-42W20L1 ABB
  • Part Number: MP1-42W20L1
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: PUSHBUTTON, MOM, WHT, FLUSH, 110~130V AC FULL VOLTAGE LED, 2NO, 22mm MOUNTING
  • Category: Pushbutton Switches
  • Status:
  • More about MP1-42W20L1 ABB
    MP1-42W20L1 ABB
    MP1-42W20L1 is manufactured by ABB and is categorized in the Pushbutton Switches category. MP1-42W20L1 is described as Product Description: PUSHBUTTON, MOM, WHT, FLUSH, 110~130V AC FULL VOLTAGE LED, 2NO, 22mm MOUNTING . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    View
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 6.5KHZ 30V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7KHZ 10MM
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 12.5V SMD