MP1-42R20F8 ABB
  • Part Number: MP1-42R20F8
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Pushbutton, Mom, Red, Flush, 24V Direct, 22mm Mounting, Incand, 2NO Contact Blocks, Blk Plastic Bezel
  • Category: Pushbutton Switches
  • Status:
  • More about MP1-42R20F8 ABB
    MP1-42R20F8 ABB
    MP1-42R20F8 is manufactured by ABB and is categorized in the Pushbutton Switches category. MP1-42R20F8 is described as Product Description: Pushbutton, Mom, Red, Flush, 24V Direct, 22mm Mounting, Incand, 2NO Contact Blocks, Blk Plastic Bezel . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM