MP1-42G20L8 ABB
  • Part Number: MP1-42G20L8
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Pushbutton, Mom, Grn, Flush, 24V Direct, 22mm Mounting, LED, 2NO Contact Blocks, Blk Plastic Bezel
  • Category: Pushbutton Switches
  • Status:
  • More about MP1-42G20L8 ABB
    MP1-42G20L8 ABB
    MP1-42G20L8 is manufactured by ABB and is categorized in the Pushbutton Switches category. MP1-42G20L8 is described as Product Description: Pushbutton, Mom, Grn, Flush, 24V Direct, 22mm Mounting, LED, 2NO Contact Blocks, Blk Plastic Bezel . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB
    View
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ