MP1-42G20L1 ABB
  • Part Number: MP1-42G20L1
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Pushbutton, Mom, Grn, Flush, 120V Direct, 22mm Mounting, LED, 2NO Contact Blocks, Blk Plastic Bezel
  • Category: Pushbutton Switches
  • Status:
  • More about MP1-42G20L1 ABB
    MP1-42G20L1 ABB
    MP1-42G20L1 is manufactured by ABB and is categorized in the Pushbutton Switches category. MP1-42G20L1 is described as Product Description: Pushbutton, Mom, Grn, Flush, 120V Direct, 22mm Mounting, LED, 2NO Contact Blocks, Blk Plastic Bezel . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL
    View
    Keystone Electronics
    CONTACT BATT FOR AAA & AAAA SMD
    CONTACT BATT SGL AAAA/AAA/N
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN