M3SS6-60U20 ABB
  • Part Number: M3SS6-60U20
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: SELECTOR SWITCH, 3-POS L/C/(R), LEVER, GRY, 2NO, 22mm MOUNTING
  • Category: Key Switches
  • Status:
  • More about M3SS6-60U20 ABB
    M3SS6-60U20 ABB
    M3SS6-60U20 is manufactured by ABB and is categorized in the Key Switches category. M3SS6-60U20 is described as Product Description: SELECTOR SWITCH, 3-POS L/C/(R), LEVER, GRY, 2NO, 22mm MOUNTING . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM