M3SS5-60R20 ABB
  • Part Number: M3SS5-60R20
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: SELECTOR SWITCH, 3-POS (L)/C/(R), LEVER, RED, 2NO, 22mm MOUNTING
  • Category: Key Switches
  • Status:
  • More about M3SS5-60R20 ABB
    M3SS5-60R20 ABB
    M3SS5-60R20 is manufactured by ABB and is categorized in the Key Switches category. M3SS5-60R20 is described as Product Description: SELECTOR SWITCH, 3-POS (L)/C/(R), LEVER, RED, 2NO, 22mm MOUNTING . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Description
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE
    Keystone Electronics
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    Keystone Electronics
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN