M3SS5-40U20 ABB
  • Part Number: M3SS5-40U20
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: SELECTOR SWITCH, 3-POS (L)/C/(R), LEVER, GRY, 2NO, 22mm MOUNTING
  • Category: Key Switches
  • Status:
  • More about M3SS5-40U20 ABB
    M3SS5-40U20 ABB
    M3SS5-40U20 is manufactured by ABB and is categorized in the Key Switches category. M3SS5-40U20 is described as Product Description: SELECTOR SWITCH, 3-POS (L)/C/(R), LEVER, GRY, 2NO, 22mm MOUNTING . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by ABB
    ---> Key Switches from all manufacturers
    ---> Switches by sub category
  • More About  Key Switches
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE
    Keystone Electronics
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    Keystone Electronics
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD