M3SS1-60U20 ABB
  • Part Number: M3SS1-60U20
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: SELECTOR SWITCH, 3-POS MAINT, KNOB, GRY, 2NO, 22mm MOUNTING
  • Category: Key Switches
  • Status:
  • More about M3SS1-60U20 ABB
    M3SS1-60U20 ABB
    M3SS1-60U20 is manufactured by ABB and is categorized in the Key Switches category. M3SS1-60U20 is described as Product Description: SELECTOR SWITCH, 3-POS MAINT, KNOB, GRY, 2NO, 22mm MOUNTING . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM