M2SS6-60U10 ABB
  • Part Number: M2SS6-60U10
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: SELECTOR SWITCH, 2-POS C/(R), LEVER, GRY, 1NO, 22mm MOUNTING
  • Category: Key Switches
  • Status:
  • More about M2SS6-60U10 ABB
    M2SS6-60U10 ABB
    M2SS6-60U10 is manufactured by ABB and is categorized in the Key Switches category. M2SS6-60U10 is described as Product Description: SELECTOR SWITCH, 2-POS C/(R), LEVER, GRY, 1NO, 22mm MOUNTING . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD GUIDE PLASTIC SCREW 12PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MNT 4.73"
    Schroff
    CARD GUIDE VME 160MM L RED 10PCS
    Schroff
    CARD GUIDE 220MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 220MM
    Keystone Electronics
    VERTICAL GUIDE 50MM
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK