M2SS4-40B10 ABB
  • Part Number: M2SS4-40B10
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Selector Switch, 2-Pos Maint, 1NO, Non-Ill, 22mm Mounting, Lever Oper, 1NO Contact Block, Blk Bezel
  • Category: Key Switches
  • Status:
  • More about M2SS4-40B10 ABB
    M2SS4-40B10 ABB
    M2SS4-40B10 is manufactured by ABB and is categorized in the Key Switches category. M2SS4-40B10 is described as Product Description: Selector Switch, 2-Pos Maint, 1NO, Non-Ill, 22mm Mounting, Lever Oper, 1NO Contact Block, Blk Bezel . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.6KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.2KHZ 20MM
    Murata
    AUDIO INDICATOR
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.7KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.2KHZ 50MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 6.4KHZ 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 27MM 2.0KHZ