M2SS4-40B02 ABB
  • Part Number: M2SS4-40B02
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Selector Switch, 2-Pos Maint, 2NC, Non-Ill, 22mm Mounting, Lever Oper, 2NC Contact Blocks, Blk Bezel
  • Category: Key Switches
  • Status:
  • More about M2SS4-40B02 ABB
    M2SS4-40B02 ABB
    M2SS4-40B02 is manufactured by ABB and is categorized in the Key Switches category. M2SS4-40B02 is described as Product Description: Selector Switch, 2-Pos Maint, 2NC, Non-Ill, 22mm Mounting, Lever Oper, 2NC Contact Blocks, Blk Bezel . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    View
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.6KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.2KHZ 20MM