M2SS2-60B20 ABB
  • Part Number: M2SS2-60B20
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Selector Switch, 2-Pos Maint, 2NO, Non-Ill, 22mm Mounting, Blk Knob Op, 2NO Contact, Chrome Metal Bezel
  • Category: Key Switches
  • Status:
  • More about M2SS2-60B20 ABB
    M2SS2-60B20 ABB
    M2SS2-60B20 is manufactured by ABB and is categorized in the Key Switches category. M2SS2-60B20 is described as Product Description: Selector Switch, 2-Pos Maint, 2NO, Non-Ill, 22mm Mounting, Blk Knob Op, 2NO Contact, Chrome Metal Bezel . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    View
    Energizer
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM