M2SS2-60B10 ABB
  • Part Number: M2SS2-60B10
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Selector Switch, 2-Pos Maint, 1NO, Non-Ill, 22mm Mounting, Blk Knob Op, 1NO Contact, Chrome Metal Bezel
  • Category: Key Switches
  • Status:
  • More about M2SS2-60B10 ABB
    M2SS2-60B10 ABB
    M2SS2-60B10 is manufactured by ABB and is categorized in the Key Switches category. M2SS2-60B10 is described as Product Description: Selector Switch, 2-Pos Maint, 1NO, Non-Ill, 22mm Mounting, Blk Knob Op, 1NO Contact, Chrome Metal Bezel . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Description
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
  • Description
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    View
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH