M2SS2-40R20 ABB
  • Part Number: M2SS2-40R20
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: SELECTOR SWITCH, 2-POS MAINTAINED, RED KNOB, 2NO, 22mm MOUNTING
  • Category: Key Switches
  • Status:
  • More about M2SS2-40R20 ABB
    M2SS2-40R20 ABB
    M2SS2-40R20 is manufactured by ABB and is categorized in the Key Switches category. M2SS2-40R20 is described as Product Description: SELECTOR SWITCH, 2-POS MAINTAINED, RED KNOB, 2NO, 22mm MOUNTING . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by ABB
    ---> Key Switches from all manufacturers
    ---> Switches by sub category
  • More About  Key Switches
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM