G2MPMT4-21R20L1 ABB
  • Part Number: G2MPMT4-21R20L1
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: PLTR PUSHBUTTON, 60mm MUSH, RED, 2NO, 110~130V AC FULL VOLTAGE LED, 30mm MOUNTING
  • Category: Pushbutton Switches
  • Status:
  • More about G2MPMT4-21R20L1 ABB
    G2MPMT4-21R20L1 ABB
    G2MPMT4-21R20L1 is manufactured by ABB and is categorized in the Pushbutton Switches category. G2MPMT4-21R20L1 is described as Product Description: PLTR PUSHBUTTON, 60mm MUSH, RED, 2NO, 110~130V AC FULL VOLTAGE LED, 30mm MOUNTING . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA