G2MPMP4-21R20F8 ABB
  • Part Number: G2MPMP4-21R20F8
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: PUSH-PULL PUSHBUTTON, 60mm MUSH, RED, 2NO, 24V AC/DC FULL VOLTAGE INCANDESCENT, 30mm MOUNTING
  • Category: Pushbutton Switches
  • Status:
  • More about G2MPMP4-21R20F8 ABB
    G2MPMP4-21R20F8 ABB
    G2MPMP4-21R20F8 is manufactured by ABB and is categorized in the Pushbutton Switches category. G2MPMP4-21R20F8 is described as Product Description: PUSH-PULL PUSHBUTTON, 60mm MUSH, RED, 2NO, 24V AC/DC FULL VOLTAGE INCANDESCENT, 30mm MOUNTING . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB
    View
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ