G2M3SSK4-60120 ABB
  • Part Number: G2M3SSK4-60120
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: KEY SWITCH, 3-POS L/C/(R), 2NO, 30mm MOUNTING
  • Category: Key Switches
  • Status:
  • More about G2M3SSK4-60120 ABB
    G2M3SSK4-60120 ABB
    G2M3SSK4-60120 is manufactured by ABB and is categorized in the Key Switches category. G2M3SSK4-60120 is described as Product Description: KEY SWITCH, 3-POS L/C/(R), 2NO, 30mm MOUNTING . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM