G2M3SSK2-40120 ABB
  • Part Number: G2M3SSK2-40120
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: KEY SWITCH, 3-POS MIAINT, 2NO, 30mm MOUNTING
  • Category: Key Switches
  • Status:
  • More about G2M3SSK2-40120 ABB
    G2M3SSK2-40120 ABB
    G2M3SSK2-40120 is manufactured by ABB and is categorized in the Key Switches category. G2M3SSK2-40120 is described as Product Description: KEY SWITCH, 3-POS MIAINT, 2NO, 30mm MOUNTING . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    View
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG