G2M3SSK1-60120 ABB
  • Part Number: G2M3SSK1-60120
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: 30MM 3POS SEL SW
  • Category: Key Switches
  • Status:
  • More about G2M3SSK1-60120 ABB
    G2M3SSK1-60120 ABB
    G2M3SSK1-60120 is manufactured by ABB and is categorized in the Key Switches category. G2M3SSK1-60120 is described as Product Description: 30MM 3POS SEL SW . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by ABB
    ---> Key Switches from all manufacturers
    ---> Switches by sub category
  • More About  Key Switches
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    View
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A