G2M3SS8-60R11 ABB
  • Part Number: G2M3SS8-60R11
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: SELECTOR SWITCH, 3-POS (L)/C/R, LEVER, RED, 1NO/1NC, 30mm MOUNTING
  • Category: Key Switches
  • Status:
  • More about G2M3SS8-60R11 ABB
    G2M3SS8-60R11 ABB
    G2M3SS8-60R11 is manufactured by ABB and is categorized in the Key Switches category. G2M3SS8-60R11 is described as Product Description: SELECTOR SWITCH, 3-POS (L)/C/R, LEVER, RED, 1NO/1NC, 30mm MOUNTING . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PCB HANDLE A
    View
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"