G2M3SS8-60R10 ABB
  • Part Number: G2M3SS8-60R10
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: SELECTOR SWITCH, 3-POS (L)/C/R, LEVER, RED, 1NO, 30mm MOUNTING
  • Category: Key Switches
  • Status:
  • More about G2M3SS8-60R10 ABB
    G2M3SS8-60R10 ABB
    G2M3SS8-60R10 is manufactured by ABB and is categorized in the Key Switches category. G2M3SS8-60R10 is described as Product Description: SELECTOR SWITCH, 3-POS (L)/C/R, LEVER, RED, 1NO, 30mm MOUNTING . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK