G2M3SS7-40B10 ABB
  • Part Number: G2M3SS7-40B10
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: SELECTOR SWITCH, 3-POS (L)/C/R, KNOB, BLK, 1NO, 30mm MOUNTING
  • Category: Key Switches
  • Status:
  • More about G2M3SS7-40B10 ABB
    G2M3SS7-40B10 ABB
    G2M3SS7-40B10 is manufactured by ABB and is categorized in the Key Switches category. G2M3SS7-40B10 is described as Product Description: SELECTOR SWITCH, 3-POS (L)/C/R, KNOB, BLK, 1NO, 30mm MOUNTING . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    RR HORIZ RL 84HP HVY DRCT MNT
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    NUT SQUARE T-STRUT 4-40 25/PKG
    View
    Schroff
    PCB METAL BRACKET
    Wakefield-vette
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    Wakefield-vette
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    3U 175MM SIDE PLATE