G2M3SS5-40R11 ABB
  • Part Number: G2M3SS5-40R11
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: SELECTOR SWITCH, 3-POS (L)/C/(R), LEVER, RED, 1NO/1NC, 30mm MOUNTING
  • Category: Key Switches
  • Status:
  • More about G2M3SS5-40R11 ABB
    G2M3SS5-40R11 ABB
    G2M3SS5-40R11 is manufactured by ABB and is categorized in the Key Switches category. G2M3SS5-40R11 is described as Product Description: SELECTOR SWITCH, 3-POS (L)/C/(R), LEVER, RED, 1NO/1NC, 30mm MOUNTING . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    View
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.6KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.2KHZ 20MM
    Murata
    AUDIO INDICATOR
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.7KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.2KHZ 50MM