G2M3SS4-60R11 ABB
  • Part Number: G2M3SS4-60R11
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: SELECTOR SWITCH, 3-POS MAINT, LEVER, RED, 1NO/1NC, 30mm MOUNTING
  • Category: Key Switches
  • Status:
  • More about G2M3SS4-60R11 ABB
    G2M3SS4-60R11 ABB
    G2M3SS4-60R11 is manufactured by ABB and is categorized in the Key Switches category. G2M3SS4-60R11 is described as Product Description: SELECTOR SWITCH, 3-POS MAINT, LEVER, RED, 1NO/1NC, 30mm MOUNTING . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by ABB
    ---> Key Switches from all manufacturers
    ---> Switches by sub category
  • More About  Key Switches
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE