G2M3SS3-60R20 ABB
  • Part Number: G2M3SS3-60R20
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: SELECTOR SWITCH, 3-POS L/C/(R), KNOB, RED, 2NO, 30mm MOUNTING
  • Category: Key Switches
  • Status:
  • More about G2M3SS3-60R20 ABB
    G2M3SS3-60R20 ABB
    G2M3SS3-60R20 is manufactured by ABB and is categorized in the Key Switches category. G2M3SS3-60R20 is described as Product Description: SELECTOR SWITCH, 3-POS L/C/(R), KNOB, RED, 2NO, 30mm MOUNTING . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE