G2M3SS2-60U10 ABB
  • Part Number: G2M3SS2-60U10
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: SELECTOR SWITCH, 3-POS (L)/C/(R), KNOB, GRY, 1NO, 30mm MOUNTING
  • Category: Key Switches
  • Status:
  • More about G2M3SS2-60U10 ABB
    G2M3SS2-60U10 ABB
    G2M3SS2-60U10 is manufactured by ABB and is categorized in the Key Switches category. G2M3SS2-60U10 is described as Product Description: SELECTOR SWITCH, 3-POS (L)/C/(R), KNOB, GRY, 1NO, 30mm MOUNTING . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED IND
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    View
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    Energizer
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH