G2M3SS2-60B10 ABB
  • Part Number: G2M3SS2-60B10
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: SELECTOR SWITCH, 3-POS MOM (L)/C/(R), BLK KNOB, 1NO, 30mm MOUNTING
  • Category: Key Switches
  • Status:
  • More about G2M3SS2-60B10 ABB
    G2M3SS2-60B10 ABB
    G2M3SS2-60B10 is manufactured by ABB and is categorized in the Key Switches category. G2M3SS2-60B10 is described as Product Description: SELECTOR SWITCH, 3-POS MOM (L)/C/(R), BLK KNOB, 1NO, 30mm MOUNTING . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE