G2M3SS2-40R20 ABB
  • Part Number: G2M3SS2-40R20
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: SELECTOR SWITCH, 3-POS (L)/C/(R), KNOB, RED, 2NO, 30mm MOUNTING
  • Category: Key Switches
  • Status:
  • More about G2M3SS2-40R20 ABB
    G2M3SS2-40R20 ABB
    G2M3SS2-40R20 is manufactured by ABB and is categorized in the Key Switches category. G2M3SS2-40R20 is described as Product Description: SELECTOR SWITCH, 3-POS (L)/C/(R), KNOB, RED, 2NO, 30mm MOUNTING . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM