G2M3SS1-40U20 ABB
  • Part Number: G2M3SS1-40U20
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: SELECTOR SWITCH, 3-POS MAINT, KNOB, GRY, 2NO, 30mm MOUNTING
  • Category: Key Switches
  • Status:
  • More about G2M3SS1-40U20 ABB
    G2M3SS1-40U20 ABB
    G2M3SS1-40U20 is manufactured by ABB and is categorized in the Key Switches category. G2M3SS1-40U20 is described as Product Description: SELECTOR SWITCH, 3-POS MAINT, KNOB, GRY, 2NO, 30mm MOUNTING . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by ABB
    ---> Key Switches from all manufacturers
    ---> Switches by sub category
  • More About  Key Switches
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    View
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V
    Pui Audio
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ