G1MP1-62R20L8 ABB
  • Part Number: G1MP1-62R20L8
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: PUSHBUTTON, MOM, RED, FLUSH, 24V AC/DC FULL VOLTAGE LED, 2NO, 30mm MOUNTING
  • Category: Pushbutton Switches
  • Status:
  • More about G1MP1-62R20L8 ABB
    G1MP1-62R20L8 ABB
    G1MP1-62R20L8 is manufactured by ABB and is categorized in the Pushbutton Switches category. G1MP1-62R20L8 is described as Product Description: PUSHBUTTON, MOM, RED, FLUSH, 24V AC/DC FULL VOLTAGE LED, 2NO, 30mm MOUNTING . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM