G1MP1-42Y11F1 ABB
  • Part Number: G1MP1-42Y11F1
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: PUSHBUTTON, MOM, YLW, FLUSH, 110~130V AC/DC FULL VOLTAGE INCANDESCENT, 1NO/1NC, 30mm MOUNTING
  • Category: Pushbutton Switches
  • Status:
  • More about G1MP1-42Y11F1 ABB
    G1MP1-42Y11F1 ABB
    G1MP1-42Y11F1 is manufactured by ABB and is categorized in the Pushbutton Switches category. G1MP1-42Y11F1 is described as Product Description: PUSHBUTTON, MOM, YLW, FLUSH, 110~130V AC/DC FULL VOLTAGE INCANDESCENT, 1NO/1NC, 30mm MOUNTING . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"