G1MP1-42R20L8 ABB
  • Part Number: G1MP1-42R20L8
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: PUSHBUTTON, MOM, RED, FLUSH, 24V AC/DC FULL VOLTAGE LED, 2NO, 30mm MOUNTING
  • Category: Pushbutton Switches
  • Status:
  • More about G1MP1-42R20L8 ABB
    G1MP1-42R20L8 ABB
    G1MP1-42R20L8 is manufactured by ABB and is categorized in the Pushbutton Switches category. G1MP1-42R20L8 is described as Product Description: PUSHBUTTON, MOM, RED, FLUSH, 24V AC/DC FULL VOLTAGE LED, 2NO, 30mm MOUNTING . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM