G1MP1-42R10L8 ABB
  • Part Number: G1MP1-42R10L8
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: PUSHBUTTON, MOM, RED, FLUSH, 24V AC/DC FULL VOLTAGE LED, 1NO, 30mm MOUNTING
  • Category: Pushbutton Switches
  • Status:
  • More about G1MP1-42R10L8 ABB
    G1MP1-42R10L8 ABB
    G1MP1-42R10L8 is manufactured by ABB and is categorized in the Pushbutton Switches category. G1MP1-42R10L8 is described as Product Description: PUSHBUTTON, MOM, RED, FLUSH, 24V AC/DC FULL VOLTAGE LED, 1NO, 30mm MOUNTING . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    View
    Tripp Lite
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    Molex
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V