C485G30-3FI ABB
  • Part Number: C485G30-3FI
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Capacitor, 30KVAR, 480V, NEMA 1, Fused with Blown Fuse Indicator
  • Category: Uncategorized Tools
  • Status:
  • More about C485G30-3FI ABB
    C485G30-3FI ABB
    C485G30-3FI is manufactured by ABB and is categorized in the Uncategorized Tools category. C485G30-3FI is described as Product Description: Capacitor, 30KVAR, 480V, NEMA 1, Fused with Blown Fuse Indicator . Perfect Parts is a supplier of Tools and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE
    Keystone Electronics
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    Keystone Electronics
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD