C485G20-2LE ABB
  • Part Number: C485G20-2LE
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Power Factor Correction Capacitor 20KVAR, 480V, 60HZ, NEMA3R, 3PH, Status indictators-End, UL
  • Category: Uncategorized Tools
  • Status:
  • More about C485G20-2LE ABB
    C485G20-2LE ABB
    C485G20-2LE is manufactured by ABB and is categorized in the Uncategorized Tools category. C485G20-2LE is described as Product Description: Power Factor Correction Capacitor 20KVAR, 480V, 60HZ, NEMA3R, 3PH, Status indictators-End,UL . Perfect Parts is a supplier of Tools and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM