C485G12.5-3F-2LF ABB
  • Part Number: C485G12.5-3F-2LF
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Power Factor Correction Capacitor 12.5KVAR, 480V, 60HZ, NEMA3R, 3PH, Fused, Status Indicators-Front, UL
  • Category: Uncategorized Tools
  • Status:
  • More about C485G12.5-3F-2LF ABB
    C485G12.5-3F-2LF ABB
    C485G12.5-3F-2LF is manufactured by ABB and is categorized in the Uncategorized Tools category. C485G12.5-3F-2LF is described as Product Description: Power Factor Correction Capacitor 12.5KVAR, 480V, 60HZ, NEMA3R, 3PH, Fused,Status Indicators-Front,UL . Perfect Parts is a supplier of Tools and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    View
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM