C485D45-3FI-2LE ABB
  • Part Number: C485D45-3FI-2LE
  • Manufacturer Name: ABB
  • Description: Product Description: Power Factor Correction Capacitor 45KVAR, 480V, 60HZ, NEMA3R, 3PH, Fused With Blown Fuse Indication,
  • Category: Uncategorized Tools
  • Status:
  • More about C485D45-3FI-2LE ABB
    C485D45-3FI-2LE ABB
    C485D45-3FI-2LE is manufactured by ABB and is categorized in the Uncategorized Tools category. C485D45-3FI-2LE is described as Product Description: Power Factor Correction Capacitor 45KVAR, 480V, 60HZ, NEMA3R, 3PH, Fused With Blown Fuse Indication, . Perfect Parts is a supplier of Tools and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Sl Power - Condor -ault Brands
  • Description
    BATTERY CHG UNIV 12VDC @ 600MA
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT CHARGER AA/AAA/9V/C/D
    View
    Volgen America - Kaga Elect
    BATTERY CHARGER 12VDC 800MA
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 17AH
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH